З 19 жовтня Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського переходить на дистанційне і змішане навчання до зміни карантинного статусу міста.

На сайті університету оновлено інформацію: перейти на сайт університету.

Бережіть себе та будьте здоровими.

Початок навчального року для перших курсів 15 вересня.

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.

Теги: 

Компанія Altexsoft провела захід "Ворвись в IT" для студентів кафедри АІС

Захід Altexsoft щодо ознайомлення студентів із можливостями залучення до навчання та роботи у компанії пройшов 22 лютого. Було цікаво та корисно (відкриється у новому вікні). 

Теги: 

VI Міжнародна науково–практична конференція “НАПІВПРОВІДНИКОВІ МАТЕРІАЛИ, ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ФОТОВОЛЬТАЇКА” НМІТФ-2020

У 2020 році, враховуючи ситуацію з пандемією COVID-19 співголови конференції та організаційний комітет прийняли рішення проводити конференцію НМІТФ-2020 у дистанційному режимі. За результатами роботи конференції було випущено електронний збірник.