Робота студентів

Завдяки зусиллям працівників кафедри, студенти що прагнуть до знань, мають можливість взяти участь у творчому процесі створення проектів як особистих, так і кафедральних.

сертифікати на конференціях

Результатами плідної праці та творчого натхнення студентів, є визнання наукових робіт на конференціях, олімпіадах та конкурсах.

Перша студентська група, яка досягла кращих результатів на факультеті є КН-11-1.

КН-11-1

диплом

Гарні традиції підтримуються і у 2017 році.

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самчішин Михайло Володимирович, Срібний Станіслав Дмитрович у Вінницькому національний технічному університеті за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом доцента кафедри Ігоря Сергійовича Коноха.

Самчішин та Срібний

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Шкарупа Наталія Сергіївна у Сумському державному університеті за напрямом «Інформатика і кібернетика»  зайняла 1 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко.

Шкарупа

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самойленко Юлія, Захарченко Яна у Хмельницькому державному університеті за напрямом «Інформаційні  технології» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко.

Самойленко та Захарченко

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПРИЗЕРІВ З ПЕРЕМОГАМИ !