Кафедра ІУС
Логтип

Робота студентів

 

Робота студентів

 

  Завдяки зусиллям працівників кафедри, студенти що прагнуть до знань, мають можливість взяти участь у творчому процесі створення проектів як особистих, так і кафедральних.

 

сертифікати на конференціях

  Результатами плідної праці та творчого натхнення студентів, є визнання наукових робіт на конференціях, олімпіадах та конкурсах. 

  Перша студентська група, яка досягла кращих результатів на факультеті є КН-11-1.

 

КН-11-1

диплом

 

 

Гарні традиції підтримуються і у 2017 році.

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самчішин Михайло Володимирович, Срібний Станіслав Дмитрович у Вінницькому національний технічному університеті за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом доцента кафедри Ігоря Сергійовича Коноха.

 

 

Самчішин та Срібний

 

 

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Шкарупа Наталія Сергіївна у Сумському державному університеті за напрямом «Інформатика і кібернетика»  зайняла 1 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко.

 

Шкарупа

 

 

 

На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самойленко Юлія, Захарченко Яна у Хмельницькому державному університеті за напрямом «Інформаційні  технології» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко.

 

Самойленко та Захарченко

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПРИЗЕРІВ З ПЕРЕМОГАМИ !

ДАЛІ БУДЕ)