Конференціі кафедри

Конференціі

Конференції проводяться з першого року заснування кафедри Інформаційно-управляючих систем. Таким чином реалізується один з основних принципів наукової діяльності - живе спілкування та обмін новими ідеями.

Систематично проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція «ІТ-Перспектива».

Актуальна Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція «ІТ-Перспектива» відбулася 21-22 квітня 2017 р. у нашому університеті.
  Конференцію відвідують близько 200-300 чоловік, що працюють в сфері IT-технологій. Доповідачі з українських IT- компаній познайомлять слухачів з поточною ситуацією на ринку інформаційних технологій, з трендами в IT - індустрії та з новими актуальними темами у цій сфері.

IT-pers-Докладч_ИТ-компаний

Міжнародний форум «IT-Trends» відрізняє погляд з позиції бізнесу, актуальна тематика, практична спрямованість.
Завжди можна поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці, задати питання експертам і отримати кваліфіковані практичні рекомендації.

Сайт конференції http://it-trends.kdu.edu.ua

Метою форуму «IT-Trends», поряд з ознайомленням з перспективними напрямками розвитку IТ-ринку, науковими розробками фахівців і обміном інформацією з тематики форуму, є визначення трендів, які мають велике практичне значення для підготовки кваліфікованих фахівців в сфері інформаційних технологій.
  Напрями роботи форуму «IT-Trends»: прогресивні інформаційні технології, головні тренди в роботі фахівців IT сфери, можливості інтелектуальних систем в сучасному бізнесі та реалізації проектів електронної комерції.
Аналітика великих даних і технології штучного інтелекту.

IT-trends

Міжнародна науково–практична конференція НМІТФ (Напівпровідникові матеріали, інформаційні технології та фотовольтаїка), проводиться за спиянням Міністерства освіти і науки України, Наукової ради НАН України з проблем фізики напівпровідників, Інституту фізики напівпровідників (ІФН) ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Науково-технологічний комплексу (НТК) “Інститут монокристалів” НАН України, Королівського інститут утехнологій (Швеція), Інституту нанотехнологій (Франція), Університету Пардубіце (Чехія), Інституту електронних технологій (Польща), Інституту високих технологій

Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національний технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного університету радіоелектроніки, Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

Сайт конференції http://nmitf.kdu.edu.ua

Метою конференції, окрім ознайомлення з науковими доробками спеціалістів та обміну інформацією за тематикою конференції, є визначення Hi-Tech розробок, що мають велике практичне значення для розвитку виробництва матеріалів електронної техніки і фотовольтаїки,  та рекомендація їх до впровадження на підприємствах України, що займаються виробництвом матеріалів електронної техніки і засобів перетворення сонячної енергії в електричну.

НМІТФ-2011

I Міжнародна науково-практична конференція “Напівпровідникові матеріали, інформаційні технології та фотовольтаїка” (НМІТФ-2011) відбулася 5-7 травня 2011 р. на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.